€ 6500 PLN mc

Sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach pomidorów w szklarni od zaraz bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 26 stycznia 2019 21:47

Możliwość podjęcia sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach pomidorów w szklarni. Oferta aktualna od zaraz i bez języka. Zakwaterowanie zapewnione odpłatnie na miejscu przez pracodawcę oraz atrakcyjne warunki umowy.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach pomidorów.

Lokalizacja: Niemcy.

Wynagrodzenie: 6500 PLN miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pielęgnowanie pomidorów, czyli okręcanie plant oraz obrywanie liści, które są zbędne;
  • zbiory pomidorów;
  • sortowanie, a następnie pakowanie;
  • przygotowywanie warzyw do transportu.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • pracowitość i chęci do pracy;
  • duża wytrzymałość;
  • zaangażowanie w wypełnianie swoich obowiązków.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 9,20 Eur brutto na godz.;
  • zapewnione na miejscu zakwaterowanie odpłatnie w cenie 5,75 Eur za noc;
  • z pensji będzie potrącany koszt ubezpieczenia;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • dowóz do pracy.

Aplikacja:

osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku pod numerem: +49 59 03 9355325.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-sezonowej-pracy-w-niemczech-przy-zbiorze-pomidorow-w-szklarni-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 765c4cb4a3a6bf1