€ 11-13,50 brutto/h +dieta

Oferta pracy w Niemczech na budowie bez języka jako malarz od zaraz Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Opublikowany: 20 stycznia 2021 16:39

Pracodawca z Lipska szuka malarzy do pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie 2021 od zaraz na budowie dla Polaków. Zakwaterowanie będzie zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: malarz na budowie.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 11,00 – 13,50 € brutto na godz. + dieta w wysokości 15,00 – 45,00 € netto za przepracowany dzień.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 25.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie przygotowywał oraz robił wstępną obróbkę elewacji wewnątrz oraz na zewnątrz budynków;
  • do zadań będzie należało takie: malowanie, szpachlowanie oraz tapetowanie.

Wymagania:

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego;
  • wykształcenie kierunkowe w zawodzie malarza lub pracownika budowlanego;
  • minimum 3 lata doświadczenia (udokumentowanego) jako malarz;
  • posiadanie czynnego prawa jazdy klat. B oraz własny samochód na wyjazd.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • pomoc koordynatora ze strony agencji;
  • wsparcie w zorganizowaniu transportu do Niemiec i przy tłumaczeniu dokumentów;
  • zakwaterowanie;
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • dostęp do świadczeń socjalnych.

Aplikacja:

Zgłaszać się można poprzez formularz na stronie: http://bit.do/malarz2021

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-na-budowie-od-zaraz-dla-malarza-bez-znajomosci-jezyka-lipsk-2021/

ID ogłoszenia: 97060083068def46