€ 1500 netto/mc

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka dla pomocy kuchennej München 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 10 lutego 2020 19:08

Restauracja z Monachium szuka od zaraz chętnych do pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie 2020 dla pomocy kuchennej z zakwaterowaniem bezpłatnym, które organizuje pracodawca.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Monachium.

Wynagrodzenie: 1500 Eur netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań o charakterze pomocniczym;
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy;
  • obsługa zmywarki i praca na zmywaku;
  • mycie i krojenie składników;
  • obsługiwanie urządzeń kuchennych;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • umiejętność pracy w grupie;
  • szybkie przyswajanie nowych rzeczy;
  • energiczność;
  • zaangażowane i solidne wykonywanie swoich zadań;
  • szybko w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • mile widziana znajomość j. niemieckiego w każdym stopniu.

Oferujemy:

  • opiekę polskiego rezydenta;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • szkolenie pracownicze;
  • możliwość pobierania zaliczek w wysokości 150 Eur na tydzień;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • umowę na okres próbny z możliwością podjęcia stałego zatrudnienia;
  • darmowe zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy przesyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres e-mail: arbeiteinstellen@fastem.com z tytułem wiadomości: Pomoc kuchenna, Monachium 2020

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-dla-pomocy-kuchennej-od-zaraz-monachium/

ID ogłoszenia: 7945e41968b2799f