€ 9,35 na godz.

Dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach truskawek na lato 2020 Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Opublikowany: 22 kwietnia 2020 15:27

Plantacja z Bremen poszukuje chętnych do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek. Zatrudnienie dla pracowników sezonowych na lato 2020. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Bremen.

Wynagrodzenie: 9,35 Eur na godz.

Start: lato 2020.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem pracownika będzie zbieranie truskawek w tunelach na plantacji.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym;
  • doświadczenie w pracy przy zbiorach;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • sprawność manualna;
  • zatrudnienie dla kobiet w wieku 30 – 50 lat.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia;
  • legalną pracę.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą sezonową mogą się zgłaszać pod numerem telefonu: +49 152 1937 1841

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-2020-przy-zbiorach-truskawek-tunel-bremen/

ID ogłoszenia: 7375ea042aab3fc5