€ 10000-12000 PLN na mc

Bez języka sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach truskawek od maja 2021 Rövershagen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rövershagen
  • Opublikowany: 18 marca 2021 19:44

Przy zbiorach truskawek poszukiwane od maja 2021 osoby do sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Rövershagen dla Polaków bez znajomości języka. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Rövershagen.

Wynagrodzenie: 10 000 – 12 000 PLN na mc.

Start: od maja 2021.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie zbieranie truskawek na polu;
  • wykonywanie prac pielęgnacyjnych oraz innych zadań zlecanych na bieżąco przez przełożonego.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • brak uzależnień;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • bezkonfliktowość.

Oferujemy:

  • bezpieczne środowisko pracy;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • pracę od maja na minimum 50 dni;
  • za prace inne niż zbiory stawka będzie wynosiła 9,60 € netto na godz.;
  • zakwaterowanie + śniadanie i obiad w cenie 10 € na dzień;
  • za każdy przepracowany dzień dodatek od firmy w wysokości 15 €;
  • darmowa usługa prania, dostęp do wi-fi, możliwość wypożyczenia dobrej odzieży przeciwdeszczowej, aplikację do ściągnięcia, aby śledzić swoje postępy w pracy.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu:

  • 94 36 62 712 (od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 14.00);
  • +48 606 287 948 (we wtorek i czwartek w godzinach od 20.00 do 21.00).

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka-przy-zbiorach-truskawek-2021-rovershagen/

ID ogłoszenia: 1000605346539d99a