€ od 13,85 brutto/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech pakowanie wafelków bez znajomości języka Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Opublikowany: 9 marca 2023 21:26

Dla pakowaczy aktualna od zaraz praca w Niemczech na linii produkcyjnej. Zatrudnienie w Bremen bez znajomości języka przy pakowaniu wafelków. Zakwaterowanie będzie zapewniał pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Bremen.

Wynagrodzenie: od 13,85 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie wafelków przy linii produkcyjnej;
  • dbanie o szybkie tempo pracy;
  • dbanie o ciągłość produkcji;
  • przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • punktualność;
  • energiczność;
  • solidne wykonywanie zadań;
  • atutem będzie doświadczenie na produkcji spożywczej;
  • umiejętność przestrzegania zasad BHP;
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • odzież roboczą;
  • zatrudnienie w systemie na 3 zmiany;
  • szkolenie pracownicze;
  • niemiecką umowę;
  • dokładne warunki zatrudnienia;
  • zatrudnienie na 3 miesiące z opcją przedłużenia;
  • samodzielne stanowisko pracy.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe prosimy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail:

arbeiteinstellen@germanymail.com z podaniem tytułu: Niemcy praca przy pakowaniu wafelków, Bremen 2023

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-przy-pakowaniu-wafelkow-od-zaraz-bremen/

ID ogłoszenia: 38640a2452db227