€ do ustalenia

Praca Niemcy dla kobiet w hotelu jako pokojówka Winterberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Winterberg
  • Opublikowany: 23 marca 2014 22:19

Od zaraz dam pracę w Niemczech dla kobiet jako sprzątaczki do pokoi hotelowych. Oferta z Winterbergii dla osób z doświadczeniem jako pokojówka oraz znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pokojówka
Lokalizacja: Niemcy, Winterberg
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Do zadań pokojówki hotelowej będą należały takie prace jak: sprzątanie łazienek, ścielenie łóżek, odkurzanie dywanów itp. Standardem jest doprowadzenie do czystości 3 pokoi w ciągu godziny.

Wymagania:
– doświadczenie
– znajomość języka niemieckiego
– szybkość
– dokładność

Oferujemy:
– zakwaterowanie
– dobrą, legalną pracę
– dobrą płacę
– wdrożenie w system firmy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na maila: m.stadler@beetsma.pl

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-21gdam/

ID ogłoszenia: 283532ee14164abd