1950 EUR/mc €

Dam pracę w Niemczech od zaraz bez znajomości języka na produkcji czekolady w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Lista: 19 września 2018 17:54

Aktualna oferta pracy w Niemczech od zaraz, bez znajomości języka. Zatrudnienie w Berlinie na produkcji czekolady dla Polaków. Posiadamy 3 wakaty na to stanowisko. Zakwaterowanie płatne jest również dostępne dla chętnych.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Berlin.

Wakaty: 3.

Start: od zaraz.

Zarobki: 1950 EUR brutto miesięcznie.

Zakres zadań:

  • produkcja różnego rodzaju czekolad – z orzechami, nadziewanych itp;
  • donoszenie półproduktów na linię produkcyjną;
  • obsługa maszyn produkcyjnych;
  • kontrola jakości;
  • pakowanie;
  • utrzymywanie stanowiska pracy czystości.

Oczekiwania:

  • dokładność;
  • odpowiedzialność;
  • ważna książeczka sanepidu;
  • umiejętność pracy w szybkim tempie;
  • sprawność, zręczność;
  • chęć do pracy na zmiany;
  • gotowość do wyjazdu od zaraz;
  • punktualność.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie płatne 200 euro miesięcznie;
  • wynagrodzenia wypłacane w terminie;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej;
  • niemiecka umowa o pracę – składki i ubezpieczenia;
  • comiesięczne „gratisy” od firmy w postaci słodyczy.

Aplikacje:
CV ze zdjęciem oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesyłać pod adres e-mail podany poniżej.

Prosimy również o podanie daty możliwego wyjazdu do Niemiec.

W temacie wiadomości należy wpisać numer referencyjny:
pcz/a/09/18

nutzliche-arbeit@workmail.com

Odpowiemy na wybrane wiadomości.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-na-produkcji-czekolad-od-zaraz-berlin/

ID Ogłoszenia: 8445ba2557f86852

196 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj