€ 1850-2250 euro mc/brutto

Od zaraz Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka na magazynie z obuwiem, Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 12 września 2018 13:59

Oferujemy fizyczną pracę w Niemczech od zaraz, bez znajomości języka. Magazyn z obuwiem w Hamburgu zatrudni trzech Polaków do zbierania zamówień. Zapewniamy zakwaterowanie odpłatne.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: w zależności od doświadczenia i kompetencji 1850-2250 euro miesięcznie.

Wakaty: 3.

Obowiązki:

  • zbieranie zamówień;
  • przygotowanie towaru do wysyłki;
  • generowanie listów przewozowych;
  • wydawanie paczek dla kuriera;
  • aktualizacja systemu komputerowego;
  • pilnowanie czystości w obrębie magazynu.

Oczekujemy:

  • umiejętności działania w zespole;
  • motywacji do pracy;
  • sprawności fizycznej i dobrego stanu zdrowia;
  • zaangażowania w obowiązki;
  • odpowiedzialności i uczciwości;
  • zaletą będzie znajomość języka niemieckiego i doświadczenie.

Zapewniamy:

  • płatne urlopy;
  • solidne przeszkolenie;
  • miejsce zamieszkania 4 km. od zakładu, płatne 180 euro miesięcznie;
  • wsparcie polskiego opiekuna na miejscu;
  • pomoc w formalnościach;
  • ubezpieczenia i składki;
  • zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia dla najlepszych.

Aplikacje:

Prosimy o wysyłanie aplikacji pod adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com

W aplikacji należy zawrzeć:
– aktualne CV ze zdjęciem;
– klauzulę dotyczącą przetwarzania danych osobowych;
– realny termin, kiedy kandydat może wyjechać do Niemiec.

Numer referencyjny: mg/a4/09/18.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-z-obuwiem-hamburg/

ID ogłoszenia: 7155b9914442b7b4