€ do ustalenia

Praca Niemcy w Bremen na produkcji płatków bez znajomości języka od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Opublikowany: 28 września 2015 22:18

Od zaraz poszukujemy pracowników bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Oferta z Bremen na linii produkcyjnej przy pakowaniu płatków śniadaniowych.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Bremen
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– obsługiwanie maszyn produkcyjnych znajdujących się na hali
– pakowanie płatków śniadaniowych w opakowania
– mieszanie odpowiednich proporcji
– kontrolowanie jakości wyrobów (wytyczne będą przedstawione w pierwszych dniach)

Wymagania:
– wyjazd od zaraz
– należy posiadać motywacje i wykonywać zlecane zadania
– doświadczenie produkcyjne będzie ogromnym atutem
– szybkie przyswajanie wiedzy
– dostosowanie się do grafiku
– wywiązywanie się z obowiązków
– umiejętne zarządzanie czasem pracy
– szybkość, dokładność
– zwracanie uwagi na detale

Oferujemy:
– dobrze płatną pracę na warunkach niemieckich
– w pierwszych dniach wprowadzamy pracownika w zakres obowiązków
– miejsce do zamieszkania (czynsz opłacany przez pracownika)
– dobre warunki pracownicze
– świadczenia socjalne

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do przesłania CV na maila: Beschaftigung@germanymail.com w temacie należy wpisać: „Praca na produkcji płatków śniadaniowych, Bremen”.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-bremen-produkcja-platkow-sniadaniowych/

ID ogłoszenia: 6805609377de1f5b

1 odpowiedź na “Praca Niemcy w Bremen na produkcji płatków bez znajomości języka od zaraz”

  1. Witam,jestem bardzo zainnteresowany Państwa oferta pracy i gotowy do wyjazdu.

    kontakt:tel.+48726866809
    E-mail: jaca757@wp.pl

    pozdrawiam,Jacek