10,50 euro/h brutto  €

Dam fizyczną pracę w Niemczech przy sprzątaniu biur Hamburg od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Lista: 12 marca 2016 19:31

Poszukiwani od zaraz pracownicy fizyczni do pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur. Zatrudnienie w Hamburgu dla Polaków. Zapewniamy dobre stawki godzinowe wraz z podpisaniem umowy.

Stanowisko: pracownik fizyczny przy sprzątaniu
Lokalizacja: Niemcy, Hamburg
Wynagrodzenie: 10,50 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
- porządkowanie biura w dwóch zmianach (6-14 oraz 14-22)
- należy opróżniać pełne kosze na śmieci
- mycie toalet
- uzupełnianie papieru toaletowego
- mycie podłóg
- opróżnianie zmywarek
- odkurzanie, wycieranie kurzy
- itp.

Wymagania:
- zatrudniamy jedynie doświadczonych kandydatów
- praca dla osób posługujących się językiem niemieckim w stopniu podstawowym
- wytrzymałość fizyczna
- niezawodność, zdecydowanie, dokładność
- osoba energiczna
- samodzielne wykonywanie zadań
- chęć podjęcia pracy na dwie zmiany

Oferujemy:
- dwie zmiany od 6:00 do 14:00 oraz od 14:00 do 22:00
- podpisanie niemieckiej umowy o pracę
- możliwość dostosowania grafiku
- dobre zarobki

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV napisanego po niemiecku bądź polsku na maila: neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Sprzątanie biur, Hamburg.

Źródło:

ID Ogłoszenia: 91356e469413202c

2 Odpowiedzi na “Dam fizyczną pracę w Niemczech przy sprzątaniu biur Hamburg od zaraz”

  1. Jestem zainteresowana sprzataniem biur

  2. Witam.
    Podejmę się sprzątania w Niemczech
    Posiadam doświadczenie w sprzątaniu.
    Proszę o informację czy mogę aplikować.
    Pozdrawiam B.Bartkowiak