€ 13-16 euro/h brutto

Praca w Niemczech bez znajomości języka od zaraz magazyn drogeryjny Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 4 września 2018 18:45

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech na magazynie drogeryjnym. Zatrudnienie bez znajomości języka, możliwe od zaraz w Kolonii, doświadczenie nie jest wymagane. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie. Szukamy osób odpowiedzialnych za powierzone im zadania i pracowitych!

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Kolonia.

Stawka godzinowa: 13-16 euro brutto.

Wakaty: 4.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie produktów zgodnie z zamówieniem;
  • obsługa wózka paletowego i skanera ręcznego;
  • inne obowiązki zlecone przez kierownika zmiany.

Wymagania:

  • sprawność fizyczna;
  • umiejętność pracy zespołowej;
  • uczciwe podejście do obowiązków;
  • możliwość pracy również na nadgodziny;
  • samodzielność;
  • odpowiedzialność;
  • przyjazne nastawienie;
  • umiejętność szybkiej nauki.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie płatne 250 euro za miesiąc;
  • pomoc polskojęzycznego opiekuna;
  • niezbędne narzędzia do pracy;
  • przeszkolenie na początku;
  • możliwość skorzystania z tanich obiadów;
  • niedrogie lekcje języka niemieckiego na miejscu;
  • ubezpieczenie i umowa na niemieckich zasadach;
  • możliwość nauki nowych rzeczy.

Aplikacje:
Serdecznie zachęcamy do przesyłania zgłoszeń aplikacyjnych (najlepiej w języku niemieckim) ze zdjęciem pod adres:

dringende-arbeit@europe.com

Prosimy zawrzeć w aplikacji klauzulę dotyczącą przetwarzania danych osobowych.

Informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane przez nas aplikacje, które będą spełniały nasze wymagania.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-od-zaraz-na-magazynie-drogeryjnym-kolonia/

ID ogłoszenia: 2835b8e870ab0561