€ 8,50 euro/h brutto

Praca Niemcy przy pakowaniu przypraw Berlin bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 13 września 2015 11:16

Szukamy osób do pracy w Niemczech przy pakowaniu przypraw przy taśmie. Zatrudnienie odbywa się w Berlinie dla pakowaczy bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Na miejscu pomagamy znaleźć zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto

Zadania:
– pracownik po przeszkoleniu zajmuje się obsługiwaniem maszyn znajdujących się w fabryce
– mieszanie składników w odpowiednich proporcjach
– pakowanie przypraw
– układanie produktów na palety

Wymagania:
– doświadczenie na danym stanowisku będzie atutem
– zależy nam na kandydatach zmotywowanych
– osoby pełne energii, pozytywnie nastawione do życia
– sprawne dłonie
– spostrzegawczość
– wywiązywanie się z obowiązków
– umiejętność porozumiewania się w języku niemieckim będzie dodatkowym atutem
– przyjazne nastawianie
– radzenie sobie ze stresem

Oferujemy:
– pomagamy znaleźć miejsce do zamieszkania w Berlinie
– na miejscu w razie konieczności możliwe jest skontaktowanie się z polskim opiekunem
– osoby chętne mogą ubiegać się o pracę na stałe
– zapewniamy ubezpieczenie i odprowadzanie składek

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV (po niemiecku i polsku) na maila: neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Pakowanie przypraw, Berlin.
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-przy-pakowaniu-przypraw-berlin/

ID ogłoszenia: 93555f54d7ee2b38

2 komentarze na “Praca Niemcy przy pakowaniu przypraw Berlin bez znajomości języka”

  1. witam jestem zainteresowana kont.661373160

  2. Witam.Jestem zainteresowana pracą.Proszę o kontakt pod nr 608 282 705.