€ 11,25 EUR/h

Dla par od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka pakowanie zegarków Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 30 października 2018 20:51

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla par przy pakowaniu zegarków od zaraz. Zatrudnienie możliwe bez znajomości języka w Kolonii. Mamy miejsca dla 4-8 osób – zakwaterowanie jest bezpłatne!

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy.

Zarobki: 11,25 EUR/h.

Umowa: do połowy grudnia, bez możliwości przedłużenia.

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie zegarków i biżuterii;
  • dokładne kontrolowanie jakości – odrzucanie produktów wybrakowanych;
  • zadania są wykonywane przy taśmie.

Wymagania:

  • zręczność;
  • dyspozycyjność od zaraz – jak najszybciej;
  • umiejętność działania pod presją czasu;
  • dokładność;
  • uczciwość;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • dobry stan zdrowia;
  • sumienne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • pracę tymczasową do połowy grudnia;
  • możliwość dodatkowego zarobku przed świętami;
  • zakwaterowanie i dojazdy do pracy – darmowe;
  • pomoc polskiego koordynatora na miejscu;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • możliwość zdobycia doświadczenia.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji pod adres:

arbeitbeiuns@fastmail.de z dopiskiem w temacie: „pz/k/10/18”.

Odpowiemy wyłącznie na niektóre zgłoszenia. Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dla-par-niemcy-praca-przy-pakowaniu-zegarkow-od-zaraz-koln/

ID ogłoszenia: 9175bd87a918e3cc