10 euro/h brutto  €

Fizyczna praca Niemcy dla kobiet przy sprzątaniu biur bez języka Bretten

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bretten
  • Lista: 23 czerwca 2015 21:05

Firma sprzątająca z Bretten szuka kobiet do pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla pracowników fizycznych bez znajomości języka niemieckiego przy sprzątaniu biur i domów bez doświadczenia. Oferta skierowana do osób posiadających własny samochód.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Lokalizacja: Niemcy, Bretten
Wynagrodzenie: 10 euro/h brutto

Zadania:
Praca fizyczna polegająca na sprzątaniu biur i domów prywatnych.

Wymagania:
- chęć pracowania na zmiany
- przyjazd samochodem jest konieczny
- posiadanie prawa jazd kat.B
- umiejętność dokładnego sprzątania
- godne reprezentowanie firmy
- zaangażowanie, punktualność, zdyscyplinowanie, uczciwość
- podstawy języka niemieckiego będą atutem
- zatrudniamy kobiety do 35 roku życia
- dobre zdrowie

Oferujemy:
- elastyczność godzinową
- świadczenia socjalne
- konkurencyjne stawki godzinowe
- wynagrodzenie wypłacane zawsze w ustalonym terminie
- próbne zatrudnienie z możliwością przedłużenia
- miejsce do zamieszkania w cenie od 250 euro za miesiąc
- niezbędne środki chemiczne

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przesłać CV + zdjęcie na maila: office@effektservice.eu

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-przy-sprzataniu-biur-dla-kobiet-bez-jezyka-bretten/

ID Ogłoszenia: 9925589c580c561f

2 Odpowiedzi na “Fizyczna praca Niemcy dla kobiet przy sprzątaniu biur bez języka Bretten”

  1. Jestem zainteresowana Panstwa oferta. Pracowalam na Dzop w Solingen. moj nr tel 884 894 960. Pozdrawiam!

  2. jestem zainteresowana praca sprzatanie na 29 czerwca 2015 @ 09:24

    jestem zainteresowana praca moj tel .030-152-157-04-404 Dorota Korczak Berlin