1350 euro/mc brutto  €

Praca Niemcy w Bonn bez znajomości języka na produkcji opakowań dla par

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bonn
  • Lista: 11 października 2015 23:10

Aktualnie zatrudnimy pary bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Praca w Niemczech, Bonn na produkcji opakowań z tektury oraz pakowaniu produktów i kontrolowaniu jakości.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Bonn
Wynagrodzenie: 1350 euro/mc brutto

Zadania:
Głównym zadaniem osoby zatrudnionej będzie produkowanie opakowań kartonowych, a więc sklejanie, poprawianie łączeń, składanie oraz pakowanie towaru.

Wymagania:
- szybkość wykonywania zadań
- osoba zręczna, zaradna, punktualna
- należy szybko przyswajać nowe wiadomości
- osoba zdrowa
- dobrze zarządzanie czasem pracy
- przyjazne nastawienie
- samodzielność, zaangażowanie

Oferujemy:
- po przyjeździe pomagamy w poszukiwaniu zakwaterowania
- w pierwszych dniach zapewniamy niezbędne szkolenia
- podpisanie umowy o pracę na niemieckich warunkach
- zdobycie nowego doświadczenia
- zaoferujemy stałą umowę najlepszym pracownikom
- na miejscu wsparcie polskiego opiekuna
- samodzielność wykonywania zadań

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do przesłania zgłoszeń na adres mailowy: Beschaftigung@germanymail.com z tematem: Produkcja opakowań kartonowych, Bonn.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bonn-dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-produkcja-opakowan/

ID Ogłoszenia: 955561ace0f852ed

661 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

1 Odpowiedź na “Praca Niemcy w Bonn bez znajomości języka na produkcji opakowań dla par”

  1. PRODUKCJA OPAKOWAN KARTONOW na 12 października 2015 @ 15:39

    WITAM JESTESMY ZAINTERESOWANI OFERTA PRACY BOZENA,WALDEMAR ZAGURSCY NUMER TELEFONU 607352074 POZDRAWIAMY