€ 9,50 euro/h brutto

Bez znajomości języka sezonowa praca Niemcy od zaraz zbiory winogron 2018, Karlsruhe

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Karlsruhe
  • Opublikowany: 12 września 2018 14:34

Plantacja z Karlsruhe szuka osób do sezonowej pracy w Niemczech, bez znajomości języka. Zatrudnienie 2018 od zaraz przy zbiorach winogron. Oferujemy umowę na 3-4 tygodnie i dobre wynagrodzenie.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Stawka godzinowa: 9,50 euro/h brutto.

Czas pracy: 3-4 tygodnie;

Lokalizacja: Karlsruhe.

Obowiązki pracownika:

  • zrywanie i pakowanie winogron;
  • możliwość pozostania na dłużej, aby wykonywać prace porządkowe po zbiorach.

Wymagania:

  • sprawność fizyczna;
  • zręczność i spostrzegawczość;
  • możliwość zabrania ze sobą nieprzemakalnego ubrania i obuwia;
  • mile widziane doświadczenie przy zbiorach winogron;
  • sumienność i uczciwość.

Oferujemy:

  • pomoc w organizacji wyjazdu do Niemiec;
  • zakwaterowanie bezpłatne na plantacji – należy przestrzegać regulaminu;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • możliwość szybkiego dorobienia przed rozpoczęciem studiów.

Aplikacje:
CV ze zdjęciem oraz klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji prosimy wysyłać pod adres:

dringende-arbeit@europe.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-sezonowa-w-niemczech-przy-zbiorach-winogron-bez-jezyka-karlsruhe/

ID ogłoszenia: 345b99063aa3a79