9 euro/h brutto  €

Fizyczna praca Niemcy w Dreźnie przy wykładaniu towaru bez języka od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Lista: 25 października 2015 00:53

Od zaraz zatrudnimy pracowników fizycznych bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Praca w Niemczech dla Polaków przy wykładaniu towarów w sklepie (Drezno).

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Drezno
Wynagrodzenie: 9 euro/h brutto
Start: od zaraz
Numer referencyjny: wykladanietowaru/11/15

Zadania:
- należy sprawdzać półki i zapisywać ilość brakujących towarów
- wyszukiwanie towaru na magazynie i rozłożenie go na półkach sklepowych
- należy sprawdzać datę przydatności produktów
- porządkowanie półek, dbanie o ich wygląd estetyczny
- oraz inne zadania związane z daną pracą

Wymagania:
- należy posiadać dobre zdrowie i siły fizyczne
- zdolność podjęcia zatrudnienia za granicą
- sprawne dłonie, spostrzegawczość
- dokładność, niezawodność, elastyczność
- samodzielność, punktualność
- należy pozostać na stanowisku w okresie przedświątecznym i noworocznym

Oferujemy:
- konkurencyjne stawki godzinowe
- podpisanie niemieckiej umowy
- w razie konieczności możliwe jest wynajęcie kwatery
- pomagamy przy tłumaczeniu dokumentów
- wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas
- pomoc w pierwszych dniach
- na miejscu obecny jest koordynator zmiany

Aplikacja:
Prosimy przesyłać CV (najchętniej w języku niemieckim) wraz ze zdjęciem na maila: dringende@europe.com z tematem: wykladanietowaru/11/15

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-fizyczna-prace-w-niemczech-wykladanie-towaru-bez-jezyka-drezno/

ID Ogłoszenia: 844562c11abaf428