€ 1500-2000 euro/mc

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech na budowie dla murarza

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 25 czerwca 2014 21:59

Od zaraz potrzebny murarz na budowę. Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla pracownika fizycznego w budownictwie. Zatrudnienie dla osób z doświadczeniem i znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Murarz
Lokalizacja: Niemcy
Wynagrodzenie: 1500-2000 euro/mc

Zadania:
Zatrudniony będzie pracować na budowie jako murarz. Pracownik będzie odpowiedzialna za stawianie ścian budynków z różnych materiałów.

Wymagania:
– minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– możliwość wyjazdu za pracą od zaraz
– doświadczenie w budownictwie
– uprawnienia do prowadzenia pojazdów będą dodatkowym atutem

Oferujemy:
– umowę o pracę na niemieckich warunkach
– konkurencyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
– zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
– możliwość kontaktu z polskim opiekunem
– zapewniamy świadczenia socjalne

Aplikacja:
Kandydatów prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim i polskim na maila: dietmargollan@web.de w tytule wpisując: MURARZ. Prosimy również o przesłanie dokumentów potwierdzających kwalifikacje.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-pracownik-budowalny-murarz-w-budownictwie-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 1153ab38d97f539