€ do ustalenia

Praca w Niemczech na budowie remonty i wykończenia od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 15 listopada 2015 20:44

Firma budowlana z Kolonii poszukuje od zaraz osoby chętnej do pracy w Niemczech na stanowisku pracownika ogólnobudowlanego przy remontach i wykończeniach. Oferta dla osób z doświadczeniem i znajomością języka.

Stanowisko: pracownik budowlany
Lokalizacja: Niemcy, Kolonia
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Praca na danym stanowisku będzie polegała na wykonywaniu szeroko pojętych prac remontowych i wykończeniowych. Przykładowe zadania to: malowanie ścian, szpachlowanie oraz tynkowanie, montowanie ścianek działowych.

Wymagania:
– praca ta jest skierowana dla osób posiadających minimum 2 letnie doświadczenie
– umiejętność zarządzania czasem
– bez problemów ze zdrowie
– prawo jazdy na samochód osobowy
– przyjazd samochodem będzie korzystnie wpływać na proces rekrutacyjny
– zwolnienie z podatku
– należy posiadać własną działalność gospodarczą
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
– dobrze płatną pracę
– niemieckie warunki zatrudnienia
– ciągłość pracy

Aplikacja:
W celu zgłoszenia swojej kandydatury należy zadzwonić pod numer: 152 171 992 75

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/kolonia-oferta-pracy-w-niemczech-przy-wykonczeniach-na-budowie-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 975648e9692d9be