€ 8,76 do 9 euro za godz. brutto

Praca w Niemczech na magazynie przy pakowaniu Norymberga 2014

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Norymberga
  • Opublikowany: 18 maja 2014 22:47

Pilnie poszukujemy osób do pracy w Niemczech na magazynie przy pakowaniu żywności. Oferta z Norymbergi dla Polaków. Zatrudnienie w systemie dwuzmianowym w pomieszczeniu z niską temperaturą 2-4 stopnie C.

Stanowisko: Pakowacz
Lokalizacja: Niemcy, Norymberga
Wynagrodzenie: 8,76 do 9 euro za godz. brutto

Zadania:
Praca odbywać się będzie w systemie dwuzmianowym w niskich temperaturach. Zatrudniony będzie zajmować się pakowaniem żywności.

Wymagania:
– komunikatywny język niemiecki
– mile widziane aktualne prawo jazdy plus przyjazd samochodem
– dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe
– chęć do długoterminowej współpracy

Oferujemy:
– niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
– po okresie próbnym zwiększone wynagrodzenie do 9 euro
– możliwość dalszego rozwoju w firmie przy dłuższej współpracy
– bonusy za pracę w weekendy, zmiany nocne czy nadgodziny
– praca w wymiarze 182 godzin na miesiąc
– ubezpieczenie i składki emerytalne
– zakwaterowanie odpłatne (130 euro/mc)

Aplikacja:
Kandydatów prosimy o wysłanie CV na maila: pakowacz@ep-personal.pl

Źródło:

ID ogłoszenia: 64537925b898cab