9,50 euro/h brutto  €

Bez języka Niemcy praca w Berlinie na produkcji suchej karmy dla par

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Lista: 25 listopada 2015 16:52

Aktualnie poszukujemy par bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Praca w Niemczech (Berlin) na produkcji suchej karmy. Na miejscu zapewniamy zakwaterowanie z czynszem opłacanym przez pracownika.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: 9,50 euro/h brutto

Zadania:
- należy sprawdzać jakość gotowego wyrobu
- pakowanie suchej karmy przy taśmie
- przenoszenie paczek na palety
- układanie zapakowanej karmy na magazynie

Wymagania:
- doświadczenie produkcyjne będzie atutem
- dobre zdrowie
- odpowiedzialne podejście do zadań
- szybkość, zwinność, elastyczność
- dobre zarządzanie czasem pracy
- chęć zdobywania nowej wiedzy
- radzenie sobie ze stresem
- punktualność, niezawodność

Oferujemy:
- miejsce do spania z czynszem opłacanym przez pracownika
- legalną pracę dla par
- na miejscu obecni będą polscy opiekunowie
- satysfakcjonujące wynagrodzenie
- szkolenia wprowadzające
- pracę w grupie gdzie dużą ilość stanowią Polacy

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych ogłoszeniem zapraszamy do wysyłania CV (w języku niemieckim i polskim) na maila: einfach-losungen@germanymail.com z tematem: „Produkcja karmy dla zwierząt, Berlin. Imię i nazwisko”.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/produkcja-suchej-karmy-dam-prace-w-niemczech-berlin-dla-par-bez-jezyka/

ID Ogłoszenia: 2075655af2c5d5f3

1,269 liczba wyświetleń, 2 dzisiaj

3 Odpowiedzi na “Bez języka Niemcy praca w Berlinie na produkcji suchej karmy dla par”

  1. Jestem zainterwsowany praca podaje nr.te 682864781

  2. Karoliona Walesic na 27 listopada 2015 @ 16:38

    Witam Proszę o kontakt w sprawie oferty tej pracy Mam jeszcze 2 osoby chętne.
    Aktualnie przebywamy w Niemczech ale chcemy zmienić prace

    Pozdrawiam
    Karolina

  3. WITAM JESTEM BARDZO ZMOTYWOWANY DO PRACY PROSZE O KONTAKT 501656626