€ 9,20 euro/h brutto

Praca Niemcy w Monachium na produkcji rowerów dla par bez języka od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 2 stycznia 2016 22:55

Aktualnie poszukujemy par bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Praca w Niemczech (Monachium) od zaraz na produkcji rowerów już od stycznia 2016 roku.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Monachium
Wynagrodzenie: 9,20 euro/h brutto
Start: od zaraz
Numer referencyjny: produkcjarowerow/01/15

Zadania:
– pracownik będzie zajmować się składaniem wybranych elementów
– montowanie rowerów
– do końca lutego należy przygotować odpowiednie partię do sprzedaży
– kontrolowanie jakości produktów

Wymagania:
– poszukujemy osób energicznych
– sprawne dłonie
– zmotywowanie do wykonywanie zlecanych czynności
– dobry wzrok
– elastyczność godzinowa
– gotowość podjęcia pracy za granicą
– osoba zdrowa
– samodzielne wykonywanie zadań
– chęć pracowania w grupie

Oferujemy:
– satysfakcjonujące wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
– podpisanie umowy na niemieckich warunkach
– legalną pracę od zaraz
– pracę również dla par
– pracownikom zapewniamy niezbędne szkolenia
– najlepszym osobom zaoferujemy przedłużenie umowy po próbnym okresie trwającym 3 miesiące.

Aplikacja:
W celu zgłoszenia swojej kandydatury należy wysłać zgłoszenie wraz ze zdjęciem na maila: dringende@europe.com z tematem: produkcjarowerow/01/15

Źródło:

ID ogłoszenia: 89556883c9cb5c67

2 komentarze na “Praca Niemcy w Monachium na produkcji rowerów dla par bez języka od zaraz”

  1. Witam jestem zainteresowany tą pracą proszę o kontakt 608306732
    tomx74@gmail.com

  2. Jestem wraz z moja kobieta zainteresowani nawet od dzień proszę o kontakt 793210100 Rafał i Emila