€ 9,07 euro/h brutto plus dieta

Niemcy praca dla pracownika fizycznego przy przeprowadzkach Neu-Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Neu-Ulm
  • Opublikowany: 15 czerwca 2014 21:25

Potrzebni fizyczni pracownicy do pracy w Niemczech przy przeprowadzkach. Oferta z Neu-Ulm dla Polaków przy rozładunku i załadunku samochodu. Zatrudnienie długoterminowe ze znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Neu-Ulm
Wynagrodzenie: 9,07 euro/h brutto plus dieta

Zadania:
– demontowanie mebli i maszyn oraz następnie przenoszenie ich do samochodu dostawczego
– montowanie mebli oraz maszyn ni urządzeń w określonym przez pracodawcę miejscu

Wymagania:
– min. komunikatywna znajomość niemieckiego
– dwuletnie doświadczenie w stolarce bądź mechanice
– zaangażowanie w pracy
– sprawne dłonie
– zdrowy kręgosłup
– duża witalność fizyczna
– chęć do pracy zmianowej
– posiadanie auta mile widziane
– zdolności techniczne

Oferujemy:
– 30- 35 euro diety dziennej
– zapewnione miejsce noclegowe odpłatne
– ubranie robocze i niezbędne narzędzia zapewnione przez firmę
– legalną umowę na czas nieokreślony na niemieckich warunkach
– stałe zlecenia
– zatrudnienie na dłuższy okres

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim na adres: elektro@gpjc.eu

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-2270fk/

ID ogłoszenia: 420539b3563c93eb