€ 6,40 euro/h brutto

Dam pracę w Niemczech bez języka na magazynie przy rozładunku Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 2 kwietnia 2014 19:52

Od zaraz damy fizyczną pracę w Niemczech na magazynie przy rozładunku i załadunku paczek. Oferta z Berlina dla osób bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Zatrudnienie na okres 3 miesięcy z zapewnionym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: 6,40 euro/h brutto

Zadania:
Pracownik będzie miał za zadanie przeprowadzać prace związane z załadunkiem i rozładunkiem paczek na samochody ciężarowe.

Wymagania:
– wytrzymałość fizyczna
– dobra kondycja
– chęć do pracy na zmiany nocne
– osoba niekarana ( zaświadczenie do wglądu)
– osoba otwarta dogadująca się z ludźmi

Oferujemy:
– legalną pracę na umowę czasową
– dodatki do płacy podstawowej
– możliwość stałej współpracy
– zapewniamy zakwaterowanie za 120 euro miesięcznie
– możliwość kontaktu z polskim opiekunem

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV najlepiej w języku niemieckim na adres: einfach-losungen@gmx.de w tytule proszę wpisać: Logistikzentrum Berlin 2014

Źródło:

ID ogłoszenia: 754533b3be083971