€ 11,50 EUR/h

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka Bremen pakowanie wafelków

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Opublikowany: 13 grudnia 2018 22:40

Propozycja pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu wafelków. Zatrudnienie w fabryce z Bremen dla trzech Polaków z zakwaterowaniem oraz 3-miesięczną umową. Zapraszamy do aplikowania!

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Bremen.

Wynagrodzenie: 11,50 EUR/h.

Wakaty: 3.

Długość umowy: 3 miesiące.

Zakres obowiązków:

  • zadania mają charakter powtarzalny i są wykonywane przy linii produkcyjnej;
  • pakowanie ciastek i wafelków;
  • kontrola jakości.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • predyspozycje do wykonywania pracy powtarzalnej;
  • dyspozycyjność na 3 miesiące;
  • możliwość rozpoczęcia od zaraz;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • chęć do pracy na zmiany;
  • dobry stan zdrowia;
  • motywacja do pracy;
  • samodyscyplina.

Oferujemy:

  • przeszkolenie wstępne w języku polskim;
  • niemiecką umowę o pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia;
  • zatrudnienie na 3 zmiany;
  • zakwaterowanie w cenie 120 euro miesięcznie;
  • strój służbowy;
  • środki ochrony osobistej.

Dla kandydatów:
CV oraz LM prosimy wysyłać pod adres:

pl-arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem w temacie „Niemcy praca przy pakowaniu wafelków, Bremen 2018”.

Aplikacja musi zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualne dane kontaktowe.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-wafelkow-od-zaraz-bremen/

ID ogłoszenia: 2755c12d4885f9f6