€ 2100-2600 EUR/mc

Niemcy praca od zaraz produkcja detergentów bez znajomości języka Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Opublikowany: 30 października 2018 20:56

Ciekawe ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka na produkcji detergentów. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Bremen dla 8 osób. Na miejscu pracodawca oferuje zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Bremen.

Pensja: 2100-2600 euro miesięcznie brutto, w zależności od doświadczenia i znajomości języka.

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn produkcyjnych;
  • kontrola jakości;
  • pakowanie;
  • produkowanie tabletek do zmywarek, proszków do prania, płynów do mycia itp.

Wymagania:

  • samodzielność w działaniu;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • możliwość pracy na zmiany;
  • elastyczność, rzetelność;
  • sumienne wykonywanie pracy;
  • punktualność;
  • umiejętność pracy w grupie, bezkonfliktowość.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia;
  • zakwaterowanie płatne – 150 euro za miejsce w pokoju 2 osobowym lub jednoosobowy za 250 euro;
  • pełny etat;
  • pomoc polskiego rezydenta na miejscu;
  • dodatki do wynagrodzenia;
  • możliwość rozpoczęcia od zaraz;
  • dokładne przeszkolenie pracownicze.

Aplikacje:

CV w języku niemieckim albo polskim prosimy wysyłać pod adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w tytule: „produkcja chemii gospodarczej, 2018.”

Źródło:

ID ogłoszenia: 4635bd87f87f241a