€ do ustalenia

Niemcy praca dla Polaków kurier/ kierowca kat. B Hannover 2014

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Opublikowany: 23 marca 2014 22:16

Aktualnie poszukujemy pracowników do pracy w Niemczech jako kuriera- kierowcy z kat. B do załadunku przesyłek i ich dostarczania do klientów. Zatrudnienie z Hannoveru dla Polaków z doświadczeniem i znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Kurier
Lokalizacja: Niemcy, Hannover
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Do zadań pracownika będą należały takie prace jak:
– składanie przesyłek do załadunku i jego rozwóz do klientów
– odbieranie przesyłek
– prowadzenie spisu przesyłek wysyłanych
– itp.

Wymagania:
– doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
– znajomość języka niemieckiego w stopniu minimum komunikatywnym
– aktualne prawo jazdy kat. B
– szybkość w przyswajaniu nowej wiedzy
– pracowitość i zaangażowanie
– dobra pamięć

Oferujemy:
– okres próbny
– dla najlepszych możliwość dalszej współpracy wraz z podpisaniem stałej umowy
– stały kontakt z językiem niemieckim
– zakwaterowanie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji poprzez stronę:

Źródło: http://www.pracuj.pl/praca/kurier-okolice-hannoveru,oferta,3333787

ID ogłoszenia: 516532efbc91392e