€ 10,00 EUR/h

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na budowie bez języka Wuppertal przy dociepleniach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wuppertal
  • Opublikowany: 9 października 2018 19:27

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka na budowie. Przyjmujemy Polaków na terenie Wuppertal przy dociepleniach budynków. Oferujemy zakwaterowanie odpłatne oraz wynagrodzenie na dobrym poziomie.

Stanowisko: pracownik od dociepleń.

Lokalizacja: Wuppertal.

Wynagrodzenie: 10 EUR za godzinę netto.

Start: od zaraz.

Opis stanowiska:

  • ocieplanie budynków;
  • przyklejanie styropianu określonej grubości do ścian budynków;
  • robienie elewacji – kładzenie tynków zewnętrznych, szalówki drewnianej, paneli itp.

Wymagania wobec kandydatów:

  • brak lęku wysokości – możliwość pracy na wysokości;
  • doświadczenie przy dociepleniach – minimum roczne;
  • zaletą będzie prawo jazdy kat.B;
  • precyzja;
  • znajomość technik dociepleń;
  • odpowiedzialność;
  • sumienne podejście do obowiązków;
  • punktualność;
  • solidność i niezawodność;
  • kultura osobista i przyjazne podejście.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat – 9h dziennie;
  • dla chętnych możliwość pracy na nadgodziny;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zakwaterowanie w cenie 130-150 euro miesięcznie;
  • wszelkie narzędzia potrzebne do pracy;
  • samochód służbowy do codziennych dojazdów.

Aplikacje:
Prosimy wysyłać CV pod adres:

cv@irkl.pl

Na pytania odpowiemy pod numerem: 536 275 320.

Prosimy o dołączenie klauzuli:

„Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora: Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o. (IRKL) z siedzibą w Olsztynie w celu wzięcia udziału w niniejszym i przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez IRKL.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-od-zaraz-na-budowie-przy-dociepleniach-bez-jezyka-wuppertal/

ID ogłoszenia: 7165bbcefd930e1c