€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla budowlańców bez języka malarz Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 30 sierpnia 2016 22:54

Poszukujemy od zaraz malarzy bez znajomości języka do pracy w Niemczech w budownictwie. Zatrudnienie dla budowlańców na terenie Monachium z zapewnionym dobrym wynagrodzeniem oraz dietą.

Stanowisko: malarz budowlany.

Miejsce zatrudnienia: Monachium.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Zakres obowiązków:

  • malowanie ścian na zewnątrz i wewnątrz budynków;
  • wykonywanie zadań za pomocą różnych technik i narzędzi;
  • montaż płyt k-g;
  • tynkowanie i szpachlowanie;
  • przygotowanie ścian do nałożenia farby.

Wymagania:

  • przynajmniej 3 lata doświadczenia oraz odpowiednie wykształcenie;
  • prawo jazdy kat.B i możliwość przyjechania własnym autem;
  • dokładność oraz sumienność;
  • profesjonalne podejście do zleconych prac;
  • terminowość i punktualność.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • ubezpieczenie pracownicze, odprowadzanie składek;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • pomoc w zorganizowaniu wyjazdu za granicę;
  • bardzo dobre wynagrodzenie.

Aplikacje:
Prosimy o przesyłanie aplikacji pod adres e-mail:

impactjob.3008814@es-candidate.com

Informujemy, że odpowiemy wyłącznie na niektóre aplikacje, tym samym nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-na-budowie-jako-malarz-monachium/

ID ogłoszenia: 45957c5fdcc6949f