€ 1750 euro/m-c brutto

Praca w Niemczech od zaraz na magazynie zabawek bez znajomości języka Erfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Erfurt
  • Opublikowany: 31 maja 2017 21:28

Chętnie zatrudnimy od zaraz w dużej hurtowni zabawek z Erfurtu. Fizyczna praca w Niemczech na magazynie dla osób bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień internetowych.

Stanowisko: magazynier

Miejsce zatrudnienia: Erfurt, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: 1750 euro za miesiąc brutto

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska:

  • praca w hurtowni z zabawkami będzie głównie polegała na realizacji zamówień klientów indywidualnych i hurtowych
  • zadaniem pracownika będzie rozładunek i załadunek towarów, prowadzenie dokumentacji oraz aktualizowanie bazy danych
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za współpracę z innymi działami oraz kurierami
  • inne obowiązki zlecone przez przełożonych

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • mile widziane zgłoszenia od osób z własnym zakwaterowaniem
  • status osoby niekaranej
  • zaletą będzie własny samochód
  • szybkie uczenie się
  • posiadanie doświadczenia w podobnej pracy

Oferujemy:

  • pomoc w znalezieniu płatnego zamieszkania
  • pracę w Niemczech od zaraz
  • wsparcie polskiego rezydenta
  • kompleksowe szkolenia

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o przesyłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz ze zdjęciem na adres:

einfach-losungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Magazyn z zabawkami, imię i nazwisko”

W zgłoszeniu należy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest podanie numeru kontaktowego.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-w-gastronomi-pomoc-kuchenna-monachium/

ID ogłoszenia: 435592deef3d6de8