€ 1700 euro miesięcznie

Niemcy praca na produkcji jogurtów dla par od zaraz bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 12 września 2016 19:01

Zakład produkujący serki i jogurty oferuje pracę w Niemczech przy produkcji wyrobów z nabiału. Zatrudnienie w Kolonii dla par od zaraz bez znajomości języka.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce: Kolonia

Wynagrodzenie: 1700 e/ m-c

Opis stanowiska:

  • praca na produkcji jogurtów, serków, twarożków  i innych wyrobów na bazie mleka
  • do obowiązków będzie należała kontrola jakości surowców, dbanie o zachowanie ciągłości produkcji oraz  pakowanie gotowych produktów

Wymagania:

  • szybkie nabywanie nowych umiejętności
  • zdolności adaptacyjne
  • ważna książeczka sanepidu
  • mile widziane, lecz niewymagane doświadczenie
  • dobry stan zdrowia

Oferujemy:

  • szkolenia na stanowisku pracy
  • płatne zakwaterowanie w cenie 300 euro dla pary oraz 200 dla jednej osoby co miesiąc
  • umowę na warunkach obowiązujących w Niemczech
  • pracę dla par
  • opłacanie składek pracowniczych
  • dobre zarobki
  • zaplecze socjalne

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wiadomości z załączonym cv oraz listem motywacyjnym na adres: arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem „Praca w Niemczech na produkcji serków „Kolonia”.

Źródło:

Praca w Niemczech dla par bez znajomości języka produkcja jogurtów Kolonia

ID ogłoszenia: 23957d1c85a3ef56