€ 9,25 euro/h brutto

Sezonowa praca Niemcy od zaraz zbiory jabłek bez znajomości języka Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Cottbus
  • Opublikowany: 30 września 2017 03:31

Aktualnie szukamy osób do zatrudnienia w sadzie z okolic Cottbus. Opcja sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach jabłek i gruszek dla osób bez znajomości języka na okres 6-8 tygodni.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce pracy: Cottbus, Niemcy

Start: od zaraz

Stawka godzinowa: 9,25 euro za godzinę brutto

Liczba wakatów: 15

Opis stanowiska:

  • do obowiązków pracownika będzie należało zrywanie jabłek i gruszek z drzew oraz zdawanie ich w wyznaczonym miejscu
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna także za prace porządkowe

Wymagania:

  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • pracowitość oraz zaangażowanie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • własna odzież chroniąca przez zmienną pogodą

Oferujemy:

  • zamieszkanie w urządzonych domkach
  • legalną pracę w Niemczech
  • zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy
  • zespół składający się z również z Polaków

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim ze zdjęciem należy wysyłać na adres:

dringende-arbeit@europe.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-od-zaraz-zbiory-jablek-i-gruszek-cottbus/

ID ogłoszenia: 85059cecd9540262