€ 10,20 euro/h brutto

Niemcy praca od zaraz w restauracji bez języka jako pomoc kuchenna Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 28 grudnia 2017 01:10

Zatrudnimy od zaraz w restauracji z Berlina na stanowisku pomocy kuchennej. Praca w Niemczech dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: pomoc kuchenna

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Start: od zaraz

Zarobki: 10,20 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w kuchni restauracyjnej na stanowisku pomocy kuchennej
  • zadaniem pracownika będzie przygotowywanie składników oraz sprzątanie pomieszczeń kuchennych
  • inne bieżące obowiązki

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • mile widziane doświadczenie
  • status osoby niekaranej
  • szybkie uczenie się
  • wysoka kultura osobista
  • pracowitość i zaangażowanie
  • dobra kondycja

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę w zespole
  • możliwość wypracowywania dodatkowo płatnym nadgodzin
  • bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie
  • pracę w pełnym wymiarze godzin 5 dni w tygodniu

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszenia z CV, opisem własnej osoby oraz danymi kontaktowymi na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Pomoc kuchenna w restauracji, Berlin”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-praca-niemcy-od-zaraz-w-restauracji-jako-pomoc-kuchenna-berlin/

ID ogłoszenia: 1205a4428b1ab649