€ 8,90 euro brutto

Sezonowa praca Niemcy zbiór winogron od zaraz bez języka Kaiserslautern

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kaiserslautern
  • Opublikowany: 22 września 2016 13:10

Od zaraz winnica w Kaiserslautern zatrudni osoby bez znajomości języka. Oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorze winogron z zakwaterowaniem bezpłatnym dla Polaków.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce: Kaiserslautern

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 8,90 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca do połowy października będzie polegała na zbieraniu owoców, ścinaniu kiści winogron i wkładaniu do koszy
  • w późniejszym terminie zadaniem pracownika będzie porządkowanie plantacji

Wymagania:

  • gotowość do pracy od zaraz do końca listopada 2016
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia pracy fizycznej
  • wytrzymałość fizyczna i siła
  • mile widziane osoby lub grupy z własnym transportem

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie na miejscu
  • opiekę polskiego rezydenta

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Niemcy praca sezonowa przy zbiorach winogron, Kaiserslautern” należy wysłać na adres: Beschaftigung@germanymail.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-sezonowa-na-plantacji-zbiory-winogron-od-zaraz-w-winnicy-kaiserslautern/

ID ogłoszenia: 99757e25f08c4951