€ 11,08 euro/h brutto

Oferta pracy w Niemczech na budowie przy wykończeniach od zaraz Sondershausen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Sondershausen
  • Opublikowany: 20 lutego 2017 03:31

Możliwość podjęcia zatrudnienia dla Polaków od zaraz na budowie z Sondershausen. Ogłoszenie pracy w Niemczech przy wykończeniach dla glazurnika na czas nieokreślony.

Stanowisko: pracownik budowlany przy wykończeniach

Miejsce pracy: Sondershausen, Niemcy

Start: od zaraz

Stawka godzinowa: 11,08 euro brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca na budowie przy wykończeniach wnętrz
  • zadaniem pracownika będzie głównie układanie płytek i kafelków oraz dużych płyt kamiennych
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się montażem parapetów i ścianek z kamienia

Wymagania:

  • preferowane osoby ze znajomością języka angielskiego lub niemieckiego
  • posiadanie doświadczenia w pracach polegających na układaniu płyt z kamienia
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • ważne prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy
  • pracę na cały etat
  • wysokie zarobki oraz dieta w przypadku delegacji – 15 euro netto za dzień
  • darmowe zamieszkanie przez pierwsze tygodnie pracy
  • wsparcie w załatwianiu formalności i dokumentów

Aplikacja:

Kandydatów zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

niemcy@irkl.pl

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fliziarz-glazurnik-dam-prace-w-niemczech-przy-wykonczeniach-w-budownictwie-sondershausen/

ID ogłoszenia: 70358a3bbac5cc47