13,50 euro za godzinę brutto €

Od zaraz oferta pracy w Niemczech na budowie przy wykończeniach Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Lista: 25 kwietnia 2017 23:40

Poszukujemy budowlańców do pracy w Niemczech przy wykończeniach. Zatrudnienie możliwe jest od zaraz w Stuttgarcie przy malowaniu, tapetowaniu oraz zabudowie suchej.

Stanowisko: pracownik budowlany

Miejsce pracy: Stuttgart, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: 13,50 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na wykonywaniu zadań przy wykończeniach wewnątrz i na zewnątrz takich jak: malowanie, tapetowanie oraz montaż regipsów
  • pracownik będzie zajmował się również szpachlowaniem, szlifowaniem, dociepleniami oraz układaniem podłóg i pakrkietów

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego umożliwiająca komunikację
  • co najmniej 3 lata doświadczenia w zawodzie
  • pracowitość i zaangażowanie
  • posiadanie wykształcenia kierunkowego
  • ważne prawo jazdy kat.B oraz możliwość przyjazdu własnym autem
  • samodzielność na stanowisku pracy
  • dokładne i staranne wykonywanie obowiązków

Oferujemy:

  • konkurencyjne zarobki
  • zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach
  • dużą liczbę godzin pracy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres e-mail:

multijob.38911231@es-candidate.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/budownictwo-dam-prace-w-niemczech-dla-budowlancow-malarz-tapeciarz-stuttgart/

ID Ogłoszenia: 54058ffaffb2f74a