€ 11,50 euro/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech przy pakowaniu perfum bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 7 grudnia 2017 01:15

Dobrze płatna praca w Niemczech od zaraz przy pakowaniu perfum. Oferta zatrudnienia w zakładzie z Berlina dla 3 kandydatów bez znajomości języka na czas określony.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 11,50 euro za godzinę brutto

Liczba wakatów: 3

Czas trwania umowy: do końca lutego 2018

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na rozpakowywaniu pudełek z perfumami oraz pakowaniu ich w nowe opakowania
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie kontrola jakości towarów, foliowanie oraz naklejanie etykiet na pudełka

Wymagania:

  • zręczność
  • status osoby niekaranej
  • dyspozycyjność od zaraz
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań

Oferujemy:

  • zapewnione zamieszkanie na miejscu w cenie jedynie 150 euro za miesiąc
  • opiekę konsultanta
  • pracę na czas określony bez możliwości przedłużenia

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz z CV, LM oraz danymi osobowymi na adres:

arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem: „Pakowanie perfum, Berlin”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-od-zaraz-przy-pakowaniu-perfum-bez-znajomosci-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 6935a2872bf4d5b1