€ 2100-2500 euro/m-c brutto

Praca w Niemczech od zaraz dla kierowcy kat.B przy przewozie osób Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 28 lutego 2017 03:34

Opcja atrakcyjnej pracy w Niemczech polegającej na przewożeniu VIP-ów luksusowymi samochodami. Możliwość zatrudnienia od zaraz w Stuttgarcie dla kierowcy kat. B.

Stanowisko: kierowca kat.B

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: od 2100 do 2500 euro miesięcznie brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na transportowaniu osób VIP luksusowymi samochodami
  • osoba zatrudniona będzie wykonywała kursy na krótkich oraz długich trasach
  • pracownik będzie odpowiedzialny za powierzony samochód służbowy – dbanie o czystość oraz robienie przeglądów

Wymagania:

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • miła aparycja
  • cierpliwość i empatia
  • wysoka kultura osobista i nienaganne maniery
  • posiadanie prawa jazdy od co najmniej 2 lat
  • status osoby niekaranej
  • komunikatywność i otwartość
  • praktyka w prowadzeniu pojazdów
  • dostępność od zaraz

Oferujemy:

  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania
  • szkolenia wdrażające
  • nowoczesne auta służbowe
  • pracę na podstawie niemieckiej umowy ze świadczeniami i ubezpieczeniem
  • garnitur do pracy

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń wraz z CV oraz opisem własnej osoby na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Przewóz vipów praca w Niemczech od zaraz, Stuttgart”

W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-dla-kierowcy-kat-b-przy-przewozie-vipow-od-zaraz-stuttgart/

ID ogłoszenia: 71758b4e9ec40f1c