€ 10,50 euro za godzinę brutto

Praca w Niemczech od zaraz bez znajomości języka na magazynie w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 4 lutego 2016 23:32

Oferta pracy w Niemczech od zaraz na magazynie z częściami samochodowymi. Zatrudnienie w Berlinie bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień klientów. Gwarantujemy miłą pracę w przyjaznym otoczeniu.

Stanowisko: magazynier.

Stawka godzinowa: 10,50 euro za godzinę brutto.

Miejsce pracy: Niemcy, Berlin.

Obowiązki na stanowisku:

  • zbieranie zamówień klientów według listy;
  • pakowanie, przygotowanie do wysyłki;
  • praca przy komputerze;
  • inne zadania zlecone przez kierownika zmiany.

Wymagania:

  • znajomość części samochodowych i tematyki motoryzacji;
  • plusem będzie wykształcenie mechanika lub techniczne samochodowe;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • zdolności interpersonalne;
  • uczciwość i odpowiedzialność;
  • zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy.

Oferujemy:

  • pracę w miłym otoczeniu;
  • dobre wynagrodzenie;
  • umowę na niemieckich zasadach;
  • pomoc w sprawach formalnych;
  • możliwość zorganizowania zamieszkania.

Jak kandydować:
CV w języku polskim oraz niemieckim i ze zdjęciem prosimy wysyłać na podany poniżej adres mailowy. W zgłoszeniu muszą znaleźć się informacje o doświadczeniu zawodowym, dyspozycyjności, a także podać stopień znajomości języka niemieckiego.

einfach-losungen@germanymail.com

z dopiskiem w tytule: „Praca Niemcy na magazynie, Berlin. Imię, nazwisko”

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-berlin/

ID ogłoszenia: 11256b3ccafc840b

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech od zaraz bez znajomości języka na magazynie w Berlinie”

  1. Witam jestem zainteresowany ta praca prozse o kontakt 734-951-658
    kostikhan@ukr.net