9,84 euro/h brutto €

Od zaraz Niemcy praca sezonowa w ogrodnictwie bez znajomości języka Lingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lingen
  • Lista: 6 stycznia 2018 01:06

Oferujemy sezonową pracę w Niemczech dla kandydatów bez znajomości języka oraz doświadczenia. Zatrudnienie jest możliwe od zaraz w szklarni Lingen przy kwiatach.

Stanowisko: pracownik sezonowy w ogrodnictwie

Lokalizacja: Lingen (Ems), Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 9,84 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna w szklani przy kwiatach doniczkowych
  • pracownik będzie zajmował się uprawą, zbieraniem oraz pakowaniem roślin
  • do obowiązków będzie należało także nawożenie, zbieranie oraz pakowanie kwiatów

Wymagania:

  • posiadanie prawa jazdy oraz własnego auta
  • pełna samodzielność
  • pracowitość i zaangażowanie
  • zaletą będzie doświadczenie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • chęć i motywacja do pracy
  • brak uzależnień
  • brak problemów ze zdrowiem

Oferujemy:

  • bezpłatne zamieszkanie na miejscu w komfortowych warunkach z dostępem do internetu
  • pracę na czas określony
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • możliwość przedłużanie współpracy
  • wsparcie koordynatora

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, wiadomość z CV w języku niemieckim lub polskim należy przesłać na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Niemcy praca sezonowa przy kwiatach, styczeń 2018

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-w-niemczech-od-zaraz-przy-kwiatach-w-ogrodnictwie-bez-jezyka-lingen-ems/

ID Ogłoszenia: 355a4ffe503df9a