€ 1700 euro/m-c brutto

Od zaraz praca w Niemczech pakowanie keczupu bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 23 maja 2017 00:44

Ogłoszenie pracy w Niemczech przy pakowaniu keczupu na linii produkcyjnej. Możliwość zatrudnienia od zaraz w fabryce z Berlina dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pakowacz

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 1700 euro za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w innowacyjnej fabryce produkującej keczupy
  • zadaniem pracownika będzie pakowanie produktów
  • osoba zatrudniona będzie zdejmowała towar z taśmy, sprawdzała jego jakość oraz wkładała do opakowań zbiorczych

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • brak spóźnień
  • sumienność i zaangażowanie
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • szybkie uczenie się
  • dobry ogólny stan zdrowia
  • gotowość do wypracowywania nadgodzin
  • pracowitość

Oferujemy:

  • miejsce do zamieszkania w cenie 200 euro miesięcznie
  • szkolenia dla pracowników
  • dobre zarobki
  • niedrogie wyżywienie w firmowej stołówce
  • wsparcie w sprawach formalnych

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy zachęcamy do wysyłania aplikacji z podaniem nr. ref.: pakowaniekeczupów/05/17 na adres:

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-przy-zbiorach-truskawek-bez-jezyka-vechta-2017/

ID ogłoszenia: 768591ccb430064f