€ 11 euro/h brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech na magazynie bez języka Kolonia 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 22 lutego 2017 02:01

Oferta fizycznej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Od zaraz opcja atrakcyjnego zatrudnienia w Kolonii na magazynie z napojami.

Stanowisko: magazynier

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Start: od zaraz

Płaca: 11 euro/h brutto plus dodatki

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała głównie na zbieraniu zamówionych towarów na palety z użyciem wózka elektrycznego oraz skanera ręcznego
  • zadaniem pracownika będzie także przygotowywanie produktów dla sklepów

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • dobra organizacja
  • brak uzależnień
  • szybkie uczenie się
  • dobra kondycja
  • pomysłowość i zaradność
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę w Niemczech od zaraz
  • zakwaterowanie w cenie 200 euro za miesiąc od osoby
  • płatny urlop
  • opiekę polskiego rezydenta
  • zatrudnienie na okres próbny z możliwością przedłużenia współpracy
  • dodatki za pracę  w nocy oraz weekendową w wysokości 25% więcej od stawki podstawowej

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą, prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz z CV, LM oraz danymi osobowymi na adres:

arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem: „Niemcy praca na magazynie z napojami, Kolonia”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-na-magazynie-z-napojami-bez-znajomosci-jezyka-kolonia/

ID ogłoszenia: 83758ace6bab08c1