€ 9 euro brutto za godzinę

Niemcy praca fizyczna od zaraz na lotnisku sprzątanie terminala Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 19 marca 2016 17:08

Lotnisko w Monachium poszukuje osoby do sprzątania terminala od zaraz. Atrakcyjna praca w Niemczech, o charakterze fizycznym, z dobrymi zarobkami oraz dodatkami do wynagrodzenia.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Stawka godzinowa: 9 euro brutto.

Lokalizacja: Monachium.

Zadania na stanowisku:

  • sprzątanie terminala na lotnisku;
  • bieżące zmywanie podłóg, zamiatanie;
  • opróżnianie koszy na śmieci;
  • sprzątanie w toaletach oraz pomieszczeniach socjalnych;
  • pilnowanie aby hala oraz korytarze były czyste.

Oczekiwania:

  • poczucie estetyki i dokładność;
  • co najmniej podstawowy język niemiecki;
  • mile widziane doświadczenie;
  • punktualność, niezawodność;
  • chęć podjęcia pracy na dłużej;
  • odpowiedzialność, uczciwość;
  • dobry stan zdrowia.

Oferujemy:

  • pracę w systemie zmianowym;
  • opcję zakwaterowania dla chętnych osób;
  • przejazdy do i z pracy;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • początkowe przeszkolenie;
  • dobre zarobki.

Aplikacje:
Prosimy wypełnić formularz rekrutacyjny na stronie:

Należy kliknąć w „Aplikuj”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-dla-sprzataczki-na-lotnisku-monachium-sprzatanie-terminala/

ID ogłoszenia: 68556ead416ccf33

1 odpowiedź na “Niemcy praca fizyczna od zaraz na lotnisku sprzątanie terminala Monachium”

  1. dzień dobry ja w sprawie pracy na sprzątaniu terminala na lotnisku w Monachium
    proszę o odpowiedz na mój e-mail pslabon@spoko.pl
    lub numer tel. +4915171287291
    Mieszkam w Niemczech 70 km od Monachium i poszukuje natychmiast pracy .
    Dziękuje proszę o pilną odpowiedz