do ustalenia  €

Sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach szparagów bez języka 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Lista: 2 stycznia 2016 22:54

Zatrudnimy pracowników sezonowych do pracy w Niemczech na rok 2016 przy zbiorach warzyw – szparagów. Oferta z Hannoveru bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Stanowisko aktualne najwcześniej od marca.

Stanowisko: pracownik sezonowy

Lokalizacja: Niemcy, Hannover

Wynagrodzenie: do ustalenia

Start: od marca/kwietnia

Zadania:

- pracownik wydłubuje warzywa z ziemi specjalnym nożykiem

- pakowanie zbiorów

- pakowanie i sortowanie odbywa się na hali (wyłącznie dla kobiet)

Wymagania:

- zdolność podjęcia pracy od marca

- pozostanie na miejscu przez okres 3 miesięcy

- chętnie zatrudniamy osoby posiadające doświadczenie sezonowe przy zbiorach warzyw

- wytrzymałość fizyczna

- zaradność, punktualność

- wyrobienie norm dziennych

Oferujemy:

- pracę na okres 3 miesięcy (od marca/kwietnia do czerwca)

- konkurencyjne stawki godzinowe

- wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas

- odpowiedzi na pytania

- pracę sezonową

- możliwość dorobienia

Aplikacja:

Należy przesłać CV na maila: info@fruechtehof-schindler.de możliwy jest również kontakt telefoniczny: +49 (0) 50 22-81 71

Źródło:

ID Ogłoszenia: 1035688470cb8b84

572 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj