€ 1780 - 1980 EUR/mc

Bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz pakowanie przekąsek Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Opublikowany: 28 grudnia 2018 15:51

Zakład z Frankfurtu nad Menem od zaraz zatrudni Polaków przy pakowaniu przekąsek. Praca w Niemczech bez znajomości języka oraz doświadczenia przy podobnych zadaniach.

Stanowisko: pakowacz przekąsek.

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem.

Początek: od zaraz.

Wynagrodzenie: 1780-1980 EUR miesięcznie.

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie przekąsek solonych;
  • kontrolowanie jakości wyrobów;
  • pilnowanie porządku na stanowisku.

Oczekiwania:

  • zdolności manualne;
  • możliwość rozpoczęcia od zaraz;
  • odpowiedzialne podejście;
  • zaletą będzie doświadczenie;
  • zaangażowanie w obowiązki;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • punktualne przychodzenie na swoje zmiany.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w dobrych warunkach;
  • stabilne stanowisko;
  • umowę na niemieckich zasadach na 3 miesiące z opcją przedłużenia;
  • zakwaterowanie płatne 180 euro miesięcznie w pokojach 2-3 osobowych lub jednoosobowych za 250 euro;
  • wstępne przeszkolenie.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji (CV i LM) pod adres:

pl-arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem w temacie: „Pakowanie przekąsek – 12/Frankfurt nad Menem”.

Aplikacje muszą zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualne dane kontaktowe.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-pakowanie-przekasek-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 4535c261f8434326