€ 9,50 euro/h brutto

Od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech na magazynie z napojami bez języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 2 stycznia 2016 22:54

Od zaraz zatrudnimy pracowników fizycznych do pracy w Niemczech na magazynie przy zbieraniu zamówień. Ogłoszenie ze Stuttgartu dla magazynierów bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny na magazynie
Lokalizacja: Niemcy, Stuttgart
Wynagrodzenie: 9,50 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– należy zbierać odpowiednią ilość produktów, zgodnie z zamówieniami i przygotowywać paczki do wysyłki
– załadunek paczek na samochód dostawczy
– wprowadzanie danych do systemu

Wymagania:
– dobre zdrowie
– wytrzymałość fizyczna
– należy sprawnie obsługiwać wózki widłowe – ręczne
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– mile widziane są osoby znające język niemiecki (nie jest wymagany)
– każda osoba ubiegająca się o to stanowisko powinna znać liczebniki niemieckie
– łatwość w obsługiwaniu komputera

Oferujemy:
– pomagamy znaleźć miejsce do zamieszkania w korzystnej cenie
– ubezpieczenie jest zapewnione
– możliwość odprowadzania składek
– niemiecką umowę o pracę
– zatrudnienie na dłuższy okres
– wsparcie polskiego koordynatora
– szkolenia z zakresu BHP
– zapoznanie z systemem informatycznym firmy

Aplikacja:
Należy przesłać CV (po niemiecku bądź polsku) na maila: neuearbeit@berlin.com z tematem: Fizyczna praca na myjni, Berlin.

Źródło:

ID ogłoszenia: 2156884af788dee

2 komentarze na “Od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech na magazynie z napojami bez języka Stuttgart”

  1. Witam jestem zainteresowany tą pracą proszę o kontakt 608306732
    tomx74@gmail.com

  2. Witam jestem zainteresowany państwa ofertą pracy. Mogę wyjechać w ciągu najbliższych dni. Proszę o kontakt 797611038 lub e-mail krzychu8876@wp.pl