do ustalenia  €

Niemcy praca fizyczna w Monachium bez języka przy przeprowadzkach od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Lista: 13 września 2015 11:16

Posiadamy wolne stanowiska do pracy w Niemczech przy przeprowadzkach. Oferta z Monachium dla pracowników fizycznych bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Zatrudnienie od zaraz z zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Monachium
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Numer referencyjny: 10/01/15

Zadania:
- pomaganie zespołowi przy pracach związanych z przeprowadzkami
- osoba zatrudniona może wykonywać takie zadania jak demontaż mebli oraz znoszenie ich do samochodów
- należy zabezpieczyć meble i delikatne rzeczy przed uszkodzeniem
- przewieziony towar należy rozpakować i zamontować
- zadania wykonywane są w grupach

Wymagania:
- umiejętność współpracowania z ludźmi
- wyjazd do Niemiec od zaraz
- pozostanie na miejscu przez okres do 3 miesięcy
- zaradność, samodzielność, zaangażowanie
- dobre zdrowie
- siła fizyczna
- należy przykładać się do pracy

Oferujemy:
- pracę na 3 miesiące z niemieckimi zasadami
- możliwość przedłużenia umowy po skonsultowaniu tego z pracodawcą
- na miejscu zapewniamy niezbędne szkolenia
- dobrze płatną pracę
- zakwaterowanie płatne
- na miejscu pomoc polskiego opiekuna

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez stronę: ganztagsberuf@eclipso.de należy w nagłówku wpisać: 10/01/15

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-fizyczna-niemcy-praca-od-zaraz-przy-przeprowadzkach-monachium/

ID Ogłoszenia: 65955f551dceba25