€ do ustalenia

Niemcy praca fizyczna w Monachium bez języka przy przeprowadzkach od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 13 września 2015 11:16

Posiadamy wolne stanowiska do pracy w Niemczech przy przeprowadzkach. Oferta z Monachium dla pracowników fizycznych bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Zatrudnienie od zaraz z zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Monachium
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Numer referencyjny: 10/01/15

Zadania:
– pomaganie zespołowi przy pracach związanych z przeprowadzkami
– osoba zatrudniona może wykonywać takie zadania jak demontaż mebli oraz znoszenie ich do samochodów
– należy zabezpieczyć meble i delikatne rzeczy przed uszkodzeniem
– przewieziony towar należy rozpakować i zamontować
– zadania wykonywane są w grupach

Wymagania:
– umiejętność współpracowania z ludźmi
– wyjazd do Niemiec od zaraz
– pozostanie na miejscu przez okres do 3 miesięcy
– zaradność, samodzielność, zaangażowanie
– dobre zdrowie
– siła fizyczna
– należy przykładać się do pracy

Oferujemy:
– pracę na 3 miesiące z niemieckimi zasadami
– możliwość przedłużenia umowy po skonsultowaniu tego z pracodawcą
– na miejscu zapewniamy niezbędne szkolenia
– dobrze płatną pracę
– zakwaterowanie płatne
– na miejscu pomoc polskiego opiekuna

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez stronę: ganztagsberuf@eclipso.de należy w nagłówku wpisać: 10/01/15

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-fizyczna-niemcy-praca-od-zaraz-przy-przeprowadzkach-monachium/

ID ogłoszenia: 65955f551dceba25