€ 9,55 EUR/h

Dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu biur Gartz (Oder)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Gartz
  • Opublikowany: 30 października 2018 20:47

Dostępne stanowisko tymczasowej pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu biur na terenie Gartz (Oder). Przyjmujemy Polaków – poszukiwane osoby dokładne, sumienne i odpowiedzialne.

Stanowisko: sprzątaczka.

Lokalizacja: Gartz nad Odrą (niedaleko Szczecina).

Zarobki: 9,55 EUR/h.

Okres pracy: zastępstwo od 29.10 do 11.12.2018.

Opis stanowiska:
kompleksowe sprzątanie pomieszczeń biurowych – sal konferencyjnych, toalet, korytarzy, pomieszczeń socjalnych, open space, gabinetów itp. Praca wykonywana jest w godzinach 6:00-10:00 od poniedziałku do piątku.

Wymagania:

  • język niemiecki na komunikatywnym poziomie;
  • prawo jazdy kat.B;
  • oferta kierowana jest do mieszkańców Szczecina i okolic – Gratz leży 30 km. od tego miasta;
  • dokładność;
  • poczucie estetyki;
  • odpowiedzialne podchodzenie do obowiązków;
  • uczciwość;
  • zaradność;
  • samodzielność w działaniu.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz w niepełnym wymiarze godzin;
  • umowę o pracę na niemieckich zasadach;
  • dobre zarobki;
  • narzędzia i środki potrzebne do pracy;
  • samodzielne stanowisko i możliwość zdobycia doświadczenia.

Aplikacje:
Prosimy dzwonić do Pana Adriana Wodzyńskiego, pod numer: 0049 3361 377870, lub napisać maila pod adres:

fuerstenwalde@arwa.de z dopiskiem w temacie: „An Herrn Wodzynski – 486044”

Prosimy o CV w języku niemieckim.

W sprawie pracy można napisać również poprzez Facebooka – prosimy odwiedzić fanpage Arwa Polska.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/sprzatanie-biur-od-zaraz-niemcy-praca-jako-sprzataczka-sprzatacz-gartz-oder/

ID ogłoszenia: 7985bd876484822b