€ akordowe

Bez znajomości języka praca Niemcy przy zbiorach truskawek Deindrup

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Deindrup
  • Opublikowany: 6 marca 2016 19:26

Oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zborach truskawek dla osób bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Zatrudnienie w Deindrup z możliwością wynajmu mieszkania na czas trwania umowy.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Niemcy, Deindrup
Wynagrodzenie: akordowe
Start: czerwiec

Zadania:
Głównym zadaniem osoby zatrudnionej będzie ręczny zbiór truskawek z pola.

Wymagania:
– zatrudniamy uczniów/studentów oraz osoby, które są na utrzymaniu rodziny, rencistów, czy gospodynie domowe (bez pracy)
– należy zaopatrzyć się w odpowiedni strój do pracy
– pozytywne nastawienie do życia
– zmotywowanie do wykonywania danych czynności
– zaradność
– wyrobienie norm dziennych
– zatrudniamy jedynie osoby bez nałogów
– zabranie ze sobą sztućców, garnków, itp.

Oferujemy:
– możliwość zdobycia nowego doświadczenia
– mniejsze koszty zakwaterowania dla osób, które zjadą prze zakończeniem sezonu (5 euro za dzień normalna stawka wynosi 8 euro)
– zamieszkanie w pokojach 3,4, i 6 osobowych
– wypłacanie zaliczki w wysokości 50 euro tygodniowo
– wynagrodzenie akordowe (3,5 skrzynki na godzinę)
– pracę od czerwca na około 70 dni
– możliwość grupowego zorganizowania przejazdu do Niemiec
– pracę od 5 rano do około 13:30

Aplikacja:
Wszystkie zgłoszenia proszę przesyłać na maila: k.burczik@jobjager.de

Źródło:

ID ogłoszenia: 96056dc5e32aecc9