akordowe  €

Bez znajomości języka praca Niemcy przy zbiorach truskawek Deindrup

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Deindrup
  • Lista: 6 marca 2016 19:26

Oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zborach truskawek dla osób bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Zatrudnienie w Deindrup z możliwością wynajmu mieszkania na czas trwania umowy.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Niemcy, Deindrup
Wynagrodzenie: akordowe
Start: czerwiec

Zadania:
Głównym zadaniem osoby zatrudnionej będzie ręczny zbiór truskawek z pola.

Wymagania:
- zatrudniamy uczniów/studentów oraz osoby, które są na utrzymaniu rodziny, rencistów, czy gospodynie domowe (bez pracy)
- należy zaopatrzyć się w odpowiedni strój do pracy
- pozytywne nastawienie do życia
- zmotywowanie do wykonywania danych czynności
- zaradność
- wyrobienie norm dziennych
- zatrudniamy jedynie osoby bez nałogów
- zabranie ze sobą sztućców, garnków, itp.

Oferujemy:
- możliwość zdobycia nowego doświadczenia
- mniejsze koszty zakwaterowania dla osób, które zjadą prze zakończeniem sezonu (5 euro za dzień normalna stawka wynosi 8 euro)
- zamieszkanie w pokojach 3,4, i 6 osobowych
- wypłacanie zaliczki w wysokości 50 euro tygodniowo
- wynagrodzenie akordowe (3,5 skrzynki na godzinę)
- pracę od czerwca na około 70 dni
- możliwość grupowego zorganizowania przejazdu do Niemiec
- pracę od 5 rano do około 13:30

Aplikacja:
Wszystkie zgłoszenia proszę przesyłać na maila: k.burczik@jobjager.de

Źródło:

ID Ogłoszenia: 96056dc5e32aecc9

378 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj